ГоловнаСуспільствоПодії

Рідні дніпропетровських "терористів" оголосили голодування

Сім'ї вже 5 місяців не можуть потрапити до підозрюваних на побачення.

Рідні дніпропетровських "терористів" оголосили голодування
Фото: Интерфакс-Украина

Батьки, дружина та теща одного з обвинувачених у скоєнні терористичних актів у Дніпропетровську Лева Просвірніна оголосили голодування.

Про це повідомила адвокат Просвірніна Олена Кирилова.

За її словами, родичі обвинуваченого п'ють тільки воду і соки. Адвокат зазначила, причиною початку голодування стала неможливість матері Просвірніна протягом 5 місяців зустрітися із сином.

"Мати Лева Просвірніна неодноразово подавала заяву в УСБУ в Дніпропетровській області з проханням про зустріч із сином. Заяви або залишилися без відповіді, або в побаченні було відмовлено. За 5 місяців мати жодного разу не зустрілася з Левом. Вона не знає і дуже переживає, в якому стані син", - сказала адвокат.

За словами адвоката, тут прозирає порушення закону, оскільки родичі мають право на побачення раз на місяць.

Також Кирилова заявила, що однією з причин початку голодування стало затягування прокуратурою розгляду заяви Просвірніна, в якій викладено факти його незаконного притягнення до цієї кримінальної справи, а також порушення слідчими КПК під час ведення справи.

"Учора адвокати подали заяву в УСБУ в Дніпропетровській області й отримали дозвіл на зустріч з Просвірніним сьогодні (у середу). Однак коли прийшли на побачення, нам оголосили, що його переведено в СІЗО. Нас про це не попередили, як не попередили про передачу справи до суду", - додала вона.

За інформацією Кирилової, тепер тільки Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ може дозволити зустріч з обвинуваченим.

Як відомо, у середу СБУ скерувала у Вищий цивільний і кримінальний суд кримінальну справу про терористичні акти в Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. 16 жовтня один із чотирьох обвинувачених у цій справі Віктор Сукачов оголосив голодування, 22 жовтня оголосив голодування і Просвірнін.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter