ГоловнаСуспільствоЖиття

У Донецьку випустили книгу про секс для школярів

І це тільки "початковий рівень".

У Донецьку в продажу з'явилася книга "Секс. Підручник для школярів загальноосвітніх навчальних закладів".

Книгу випустили у видавництві "Майстер клас", тираж невеликий - 3 тисячі примірників, ціна - 43 гривні, пише "Комсомольская правда в Украине" .

Фото: kp.ua

"Підручник" побудовано у вигляді відповідей на запитання. Наприклад, коли школярка цікавиться, чи можливий секс без кохання, автори пояснюють їй доволі прямолінійно: "Дівчаток часто вчать, що ні. Насправді секс без кохання, звичайно ж, можливий. Це потреба організму, і будь-якій дорослій людині займатися сексом абсолютно необхідно для здоров'я. І якщо доросла людина сьогодні чомусь нікого не кохає, що ж їй - здоров'ям жертвувати? Але потрібно знати, що без кохання секс перетворюється на задоволення потреби. Ну, як у туалет сходити".

А на романтичне "Я закохалася. Це на все життя?" автори відповідають: "Навіть не сподівайся".

Авторка Саша Смілянська у своєму блозі стверджує: "Книжку про секс замовило Міністерство освіти України. Завдання було таке: не для п'ятирічок... І не для 15 +, коли вони краще, ніж ми... А для 10-12-літніх". Утім, жодної інформації про "замовлення Міносвіти" на самій книзі немає.

Деякі витяги з книги: "Секс - це не коли люди лягають у ліжко і щось кудись засовують. Це ще купа всяких "до" і багато різних "після". Саме про це буде ця книжка - все, що тобі потрібно знати, щоб не зганьбитися, коли ти виростеш... Кожен розділ буде починатися з правдивої історії, а тобі залишається просто не повторювати чужих помилок".

"Дівчатка в майбутньому будуть народжувати дітей. А ти не будеш, навіть якщо зміниш стать (що я тобі наполегливо не рекомендую: бути хлопчиком дуже круто, та й повноцінної дівчинки з тебе в кожнім разі не вийде). Пам'ятай, що коли тобі захочеться завести дитину, ти без дівчинки не обійдешся. А ось вона без тебе - запросто".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter