ГоловнаСуспільствоЖиття

Першу партію призовників із Києва відправили в армію

Усього зі столиці та з області в армію підуть 615 юнаків.

ФОТО: Макс Левін

У середу на території збірного пункту Київського міського військового комісаріату відбулися урочисті проводи 130 призовників у лави Збройних сил.

Про це повідомляє кореспондент LB.ua.

Проводжати призовників зібралися, зокрема, представники міської й обласної влади, а також ветерани Великої Вітчизняної війни.

Захід супроводжувався урочистим мітингом, а також концертом учасників художньої самодіяльності.

Майбутнім солдатам, напевно, особливо запам'яталася своїм відвертим сценічним образом одна зі співачок.

Усього протягом призовної кампанії "Осінь-2012" до лав Збройних сил та інших військових формувань України буде скеровано 615 юнаків з Києва та області

.

Призовного ресурсу в Україні достатньо. І через незначні обсяги призову на військову службу можна сказати, що зараз і в майбутньому всі юнаки, яких призивають на строкову службу, будуть призиватися за бажанням— Ігор Миколаєнко, заступник начальника Головного управління особистого складу Генштабу Збройних сил

Нагадаємо, осінній призов стартував 1 жовтня.

Загалом цієї осені підлягають призову на строкову військову службу 18 тисяч 900 осіб, що на 2 тис. менше, ніж навесні. З них до Збройних сил України наберуть 12 тис. 500 призовників, у Внутрішні війська МВС - 5 тис. 400 осіб, у Державну спеціальну службу транспорту - 1 тис. осіб.

Обсяг видатків для проведення осіннього призову становитиме 1 млн 700 тис. грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter