ГоловнаСуспільствоОсвіта

Тігіпко назвав умову відшкодування стипендій

Виші повинні попросити Кабмін про це.

Тігіпко назвав умову відшкодування стипендій
Фото: Макс Левин

Уряд відшкодує різницю за знижені стипендії, якщо будуть відповідні звернення від навчальних закладів.

Про це сьогодні заявив журналістам віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Якщо будуть якісь звернення від університетів чи від інших навчальних закладів з приводу виплати знижених стипендій, то такі звернення будуть задоволені і стипендії доплатять студентам", - сказав Тігіпко.

Він зазначив, що наразі таких звернень не було.

Коментуючи акції протесту студентів, які час від часу відбуваються і присвячені невиплаті стипендій, Тігіпко сказав: "Політичні причини сказати, що потрібно державі дуже уважно стежити за стипендіями, є, але підстав сьогодні говорити про скорочення немає".

Якщо 1 вересня студенти не побачать на своїх карткових рахунках доплати, яких вони не отримали, ми побачимо ще один "майдан"— Іван Крулько, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодий Рух"

Нагадаємо, сьогодні близько 50 студентів біля будівлі Кабінету Міністрів вимагали відшкодувати їм стипендії.

Раніше активісти студентських громадських організацій заявляли про намір подати до суду позов проти Кабміну і Міністерства освіти з вимогою скасувати урядову постанову №526 від 13 червня 2012 року про зміну порядку індексації стипендій.

За їхніми словами, згідно з цим рішенням Кабміну, стипендії фактично зменшилися на суму від 150 до 250 грн. І вже в липні студенти отримали менші виплати, ніж у червні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter