ГоловнаСуспільствоЖиття

Правозахисники закликали Президента боротися з насильством

В українських містах пройшла акція до Міжнародного дня підтримки жертв тортур.

Сьогодні, 26 червня, представники українських і міжнародних правозахисних організацій провели всеукраїнську акцію-виставку з вимогою створити систему розслідування випадків катувань в Україні.

Про це повідомляє власний кореспондент LB.ua.

Акція, приурочена до Міжнародного дня підтримки жертв тортур, пройшла одночасно в Києві, Луганську, Харкові, Чернігові та Запоріжжі.

"Згідно з даними соціологічних досліджень, які щорічно проводить Харківський інститут соціальних досліджень спільно з Харківською правозахисною групою, 2010 року жертвами незаконного насильства тільки в міліції стали 780-790 тис. українців, 2011 року ця цифра збільшилася до одного мільйона українців", - йдеться в повідомленні організаторів акції.

У цьому контексті правозахисники закликали Президента Віктора Януковича негайно розпочати процес створення незалежного органу для розслідування випадків порушення прав людини з боку правоохоронців.

Участь в акції взяли представники Amnesty International в Україні, Української Гельсінської спілки з прав людини, Харківської правозахисної групи, Фундації регіональних ініціатив та Центру інформації з прав людини.

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Фото: Макс Левін

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter