ГоловнаПолітика

"Європейська Солідарність" вимагає від Зеленського зустрітися з лідерами фракцій перед нормандською зустріччю

І проінформувати про переговорні позиції.

"Європейська Солідарність" вимагає від Зеленського зустрітися з лідерами фракцій перед нормандською зустріччю
Фото: facebook/Владимир Струмковский

Партія "Європейська Солідарність" вимагає від президента Володимира Зеленського зустрітися з лідерами фракцій Верховної Ради і проінформувати їх про переговорні позиції, які він буде представляти на нормандській зустрічі в Парижі. Таку вимогу озвучила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час засідання погоджувальної ради.

«Сьогодні країну і експертне середовище найбільше турбує план – чи існує він взагалі, – з яким президент Зеленський поїде на Нормандський формат у Парижі», – зауважила вона.

«У цьому контексті ми звертаємося до президента України з ініціативою напередодні поїздки зустрітися з лідерами парламентських фракцій для того, щоб ми разом обговорили ті «червоні лінії», які неприпустимо переходити, в тому числі і в парламенті», – наголосила Ірина Геращенко.

Вона підкреслила, що фракція «Європейська Солідарність» твердо наголошує на виключно тимчасовому статусі здійснення місцевого самоврядування за особливим порядком у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

«Наша політична сила ніколи не підтримає жодного законопроєкту, де буде підтверджено постійний статус особливостей місцевого самоврядування. Я хочу наголосити, що ми голосували тільки за тимчасовий статус», – наголосила політик.

«Ми ніколи не підтримаємо нічого, що буде працювати на федералізацію, на прямі переговори з бойовиками для того, щоб вивести Росію з-під санкцій і заморожування конфлікту», – заявила Ірина Геращенко.

«Дуже важливо, щоб напередодні цієї зустрічі президент знайшов час зустрітися з лідерами парламентських фракцій, які представляють суспільство», – ще раз підкреслила вона.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter