ГоловнаПолітика

ГПУ попросила Раду зняти імунітет з нардепа Дубневича

Депутатові інкримінують заподіяння збитків "Укрзалізниці".

ГПУ попросила Раду зняти імунітет з нардепа Дубневича
Фото: www.segodnya.ua

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 17 жовтня направив до Верховної Ради подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Ярослава Дубневича з групи "За майбутнє".

Про це йдеться на сайті ГПУ.

Дубневичу хочуть висунути підозру за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу в рамках справи, яку розслідувало Національне антикорупційне бюро.

Йому закидають заподіяння збитків у розмірі 93,277 млн гривень.

Слідство вважає, що Дубневич, перебуваючи на посаді голови комітету Ради з питань транспорту, знав про фінансовий стан ВАТ "Укрзалізниця" і мав вплив на засновників і посадових осіб підприємства, яке є єдиним виробником стрілочних переводів, рамних рейок, хрестовин і комплектів роздільного скріплення.

Докази свідчать про те, що зазначена особа зі спільниками вивчила і проаналізувала попит і ціни на ринку стрілочних переводів і прийняла рішення заволодіти коштами філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця".

Зокрема, слідство вважає, що кошти були отримані контрольованими депутатом і його спільниками юридичними особами через узгоджене завищення ціни під час реалізації стрілочної продукції.

Ярослав Дубневич став першим депутатом 9 скликання, з якого хочуть зняти недоторканність, щоб притягнути до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що його брат Богдан Дубневич не пройшов у Верховну Раду, програвши вибори кандидатці від "Голосу".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter