ГоловнаПолітика

Труханов анонсував з'їзд партії мерів у Харкові

На з'їзді відбудеться перший етап об'єднання партій.

Труханов анонсував з'їзд партії мерів у Харкові

З'їзд партії мерів, на якому ухвалюватиметься рішення про участь у дострокових парламентських виборах, відбудеться 2 червня в Харкові. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

Він зазначив, що до складу об'єднаної політсили, про створення якої раніше заявив мер Харкова Геннадій Кернес, увійдуть партія "Довіряй справам", а також однодумці в питаннях соціально-економічного розвитку України.

За його словами, на з'їзді в Харкові відбудеться перший етап об'єднання партій. Сьогодні тривають переговори, коло представників місцевої влади - не тільки Харкова, Одеси та Ужгорода - зростає. Всі деталі будуть озвучені в рамках з'їзду.

"Ідея такої консолідації зусиль затребувана і своєчасна. Зараз до нас приєднуються мери міст по всій Україні. Це ефективні й успішні управлінці, які виправдали довіру своїх виборців реальними справами", - підкреслив Труханов.

При цьому він додав, що не вважає короткі терміни проведення виборчої кампанії перешкодою успішності об'єднаної політсили.

"Кампанія довжиною в два місяці не залишає жодного шансу популізму і порожнім обіцянкам. Люди будуть вибирати тільки тих, чию роботу видно. І саме цей фактор дозволить відібрати в парламент дійсно гідних людей, які щодня працюють на благо українців", - зазначив Геннадій Труханов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter