ГоловнаПолітика

Тимошенко закликала парламент стати частиною змін

Політик хоче нову коаліцію в парламенті і новий уряд.

Тимошенко закликала парламент стати частиною змін
Фото: ba.org.ua

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко закликала всі фракції розпочати консультації щодо створення нової коаліції у Верховній Раді, нового уряду та Національної комісії з розслідування корупції на найвищому рівні, починаючи від Порошенка та його оточення. Про це вона заявила під час виступу з парламентської трибуни.

За її словами, на президентських виборах Україна визначилась: 73% громадян жодного дня не хочуть більше терпіти те, що робили з країною та з людьми останні 5 років.

Зокрема, зауважила політик, відбулося падіння ВВП, падіння всіх соціальних показників, зростання тарифів на тепло і газ у 12 разів, руйнація економіки та середнього класу.

"Українці хочуть докорінних змін", – наголосила вона.

Саме тому, зазначила голова партії, сьогодні перед парламентом стоять два виклики: визначити дату інавгурації та стати частиною змін і руху країни вперед.

"Чи буде парламент гирями на тих змінах, на які чекають люди, і далі проводитиме  лобістські закони, чи стане поруч із новообраним президентом, щоб змінити уряд на базі нової коаліції і створити план змін, які потрібно негайно проводити в країні", – зазначила політик.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter