ГоловнаПолітика

Нефьодов візьме участь у конкурсі на голову Митниці

Заступник міністра економіки - особа реформи держзакупівель.

Нефьодов візьме участь у конкурсі на голову Митниці
Фото: facebook.com/max.nefyodov

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов вирішив брати участь у конкурсі на посаду голови Державної митної служби.

У своєму фейсбуці він виклав фотографію з будівлі Нацагентства з питань державної служби з пакетом документів, підписаних "Нефьодов Максим Євгенович. Кандидат на посаду глави митної служби України".

"Кажуть, гірше завдання в країні немає, реформи туди ще не дісталися, контрабас вічний, регіональні барони вкорінені, сканери не запрацюють, не жили добре - не варто і починати, митницю не змінити ніколи # викликприйнято # станумитником", - написав він.

Конкурс буде проведено Комісією вищого корпусу держслужби 16 квітня 2019 року.

Державна митна служба створюється в рамках поділу Фіскальної служби. Це один з "маяків" Міжнародного валютного фонду. Процес поділу повинен бути завершений до кінця квітня.

34-річний Нефьодов прийшов у владу з бізнесу в 2015 році. Він приєднався до команди міністра економіки Айвараса Абромавічуса, який ще рік тому, в лютому 2016-го зі скандалом покинув посаду. Абромавічус зібрав прес-конференцію і звинуватив оточення президента Петра Порошенка в корупції і блокуванні реформ.

Нефьодов спочатку теж подав у відставку, але потім залишився на посаді в новому уряді і згодом навіть отримав посаду першого заступника міністра. Сьогодні він не лише особа системи державних закупівель ProZorro, в підпорядкуванні Нефьодова департаменти управління державною власністю, розвитку підприємництва та регуляторної політики, промислової політики, державних інвестпроектів і підтримки розвитку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter