ГоловнаПолітика

Порошенко закликав правоохоронців оприлюднити інформацію щодо контрабанди в оборонпромі або "не розхитувати ситуацію"

Президент повторив тезу про те, що в разі доведення провини причетних не повинні врятувати ні звання, ні посади, ні прізвища.

Президент України Петро Порошенко на ротно-опорному пункті 79 ОДШБ на Приазов'ї
Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко на ротно-опорному пункті 79 ОДШБ на Приазов'ї

Президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців розслідувати оприлюднену в ЗМІ інформацію про корупційні прояви в оборонному секторі, в тому числі про витік інформації з правоохоронних органів, оскільки відповідна справа розслідувалася протягом декількох років. Відповідну заяву оприлюднила прес-служба глави держави.

Порошенко закликав правоохоронців оприлюднити результати розслідування.

"Моя принципова позиція як президента - я хочу звернуться до правоохоронних органів, до Генеральної прокуратури, НАБУ і САП, якщо є факти - ні прізвища, ні посада нікого не повинні захистити ... Є факти - в тюрму. Немає фактів - припиніть розхитувати ситуацію і в армії, і в державі", - підкреслив президент, зазначивши, що не дозволить нападок на Збройні сили України.

"Сьогодні, як шуліки, політикани злетілися, в тому числі і ті політикани, які безпосередньо причетні до розкрадання, розпродажу і знищення армії. Або ще корупціонери, які вже задовбали. Нехай подивляться і спитають в нас з вами, в якому стані ми прийняли армію в 2014 році, а точніше її відсутність", - додав Порошенко.

Нагадаємо, в понеділок, 25 лютого, команда журналістських розслідувань Bihus.Info представила фільм, в якому стверджується, що Ігор Гладковський, син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в 2-4 рази цінами. Згідно з даними журналістів, розмір розкрадань становить мінімум 250 млн грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter