ГоловнаПолітика

Тимошенко: у жодній країні ринкова ціна не встановлюється постановою уряду

Нардеп закликала не вірити аргументам влади.

Тимошенко: у жодній країні ринкова ціна не встановлюється постановою уряду
Фото: ba.org.ua

Необґрунтовані тарифи на комунальні послуги - убивчий податок для українців. Про це сьогодні у Львові заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на зустрічі з підприємцями області.

"Тарифи на газ, електроенергію, тепло і воду - це ще один потужний податок на всіх людей. І вони не можуть від цього ухилитися. Завтра вам ще в 2 рази підвищать - ви нікуди подітися не зможете", - констатувала Тимошенко.

Вона вважає, що державні та напівдержавні монополії використовують своє становище для експлуатування українців.

"Сьогодні система тарифів є інструментом отримання надприбутків для дуже вузького кола людей, які дійсно мають доступ до встановлення тарифів - це президент і його оточення. Всі, хто встиг узурпувати, забрати без правил і законів наші газові родовища, тепер на цьому заробляють надприбутки", - пояснила лідер "Батьківщини".

На думку Тимошенко, завищені тарифи знекровлюють українські сім'ї і вбивають внутрішній ринок.

Голова партії також закликала не вірити аргументам, що ціна на газ встановлюється ринкова: "А чи є хоч одна країна, де ринкова ціна встановлюється постановою уряду? Це не ринок. Це тотальний терор проти українців".

Юлія Тимошенко запевнила, що її команда після приходу до влади оприлюднить розрахунок ціни на енергоносії і щонайменше вдвічі знизить ціну на газ для населення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter