ГоловнаПолітика

"Відродження" закликає МВС покарати винних у зіткненнях біля Харківської міськради

20 червня в приміщенні Харківської міської ради перед початком сесії відбулися зіткнення.

"Відродження" закликає МВС покарати винних у зіткненнях біля Харківської міськради
Фото: facebook.com/police.kharkov

У партії "Відродження" вважають провокацією дії молодих людей, які сьогодні, 20 червня, намагалися зірвати сесію Харківської міськради. І спрямована вона на зрив стабільної роботи Харківської міської ради. "Відродження" закликає МВС якнайшвидше розслідувати цей інцидент, оперативно знайти порушників і притягнути їх до відповідальності. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як відомо, 20 червня в приміщенні Харківської міської ради перед початком сесії відбулися сутички. Невідомі розпорошили газ, запалили димові шашки і намагалися прорватися в мерію. Також молоді люди застосували фаєри. За словами харківського міського голови Геннадія Кернеса, погром, який сьогодні організували так звані "активісти", він розцінює не інакше, як провокацію, підтриману поліцією.

"У будівлю Харківської міської ради сьогодні увірвалися кілька десятків агресивно налаштованих людей спортивної статури. На другому поверсі мерії вони розбили скло, влаштували погром і бійку, під час якої розпорошили в коридорах мерії газ, а потім підпалили димові шашки. Багатьом працівникам міськради, які надихалися диму, знадобилася медична допомога.

Одного з моїх заступників кинули в сміттєвий бак. Поліція за всім цим спостерігала наче збоку. Не втручалася. Ймовірно, тому що "активісти", які увірвалися в мерію, були людьми керівника обласного Управління СБУ Носача ", - коментує інцидент Геннадій Кернес.

Мер Харкова зробив заяву про те, що розцінює "ці антиконституційні дії, а точніше бездіяльність силовиків, як мовчазну підтримку знахабнілих від безкарності людей, які чомусь називають себе активістами". За його словами, міська рада всіма способами, передбаченими українським законодавством, оскаржить злочинну бездіяльність співробітників Харківського управління СБУ, прокуратури і поліції.

"Ми не залишимо цю подію без наслідків. Я звернуся до депутатів парламенту, лідерів фракцій з пропозицією заслухати у Верховній Раді пояснення керівника Служби безпеки України про дії його харківського підлеглого, який організував погром у будівлі Харківської міської ради. Я вдячний депутатам Харківської міської ради, які в заповненій газом сесійній залі проявили принциповість і продовжили працювати", - сказав Геннадій Кернес.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter