ГоловнаПолітика

НАБУ розслідує незаконне збагачення заступника голови АП Філатова

Доходи цивільної дружини чиновника не вказані в його декларації.

НАБУ розслідує незаконне збагачення заступника голови АП Філатова
Алексей Филатов
Фото: Макс Требухов

Національне антикорупційне бюро розслідує можливе незаконне збагачення заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова.

"Починаючи з 15 лютого 2018 року, детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника голови Адміністрації Президента", - повідомила "Українські новини" прес-служба НАБУ.

Там додали, що всі матеріали і звернення в цій темі, що надійшли після 15 лютого долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їх перевірки в рамках досудового розслідування за цим фактом, про що заявників повідомляють письмово.

У грудні 2017 року Солом'янський районний суд Києва зобов'язав НАБУ розслідувати можливе незаконне збагачення Філатова.

У травні проект "Наші гроші з Денисом Бігусом" оприлюднив розслідування, згідно з яким Олексій Філатов не вказав у декларації цивільну дружину-юристку Ганну Бабич, яка після його призначення отримала декілька дуже вигідних контрактів.

Пізніше адвокат Марина Паринова заявила, що НАБУ відмовилося відкривати кримінальне провадження за фактами, викладеними в цьому розслідуванні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter