ГоловнаПолітика

НАБУ виклало записи прослуховування Холодницького

Антикорупційного прокурора прослуховували близько місяця.

Національне антикорупційне бюро опублікувало записи негласних слідчих дій, які велися стосовно голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Як зазначає НАБУ, Холодницького прослуховували близько місяця. В результаті було встановлено факти, через які розслідування щонайменше десяти кримінальних проваджень опинилося під загрозою. Йдеться, зокрема, про такі резонансні справи, як пропозиція хабара в.о. міністра охорони здоров'я, заподіяння збитків бюджету Одеси на 185 млн грн, незаконне збагачення членів Антикорупційного агентства, організація народним депутатом злочинної схеми заволодіння бюджетними коштами, істотні порушення в наданні стабілізаційного кредиту одному з комерційних банків.

Нагадаємо, в дисциплінарній скарзі на Холодницького йому інкримінують зловживання службовим становищем; тиск на посадових осіб для прийняття потрібного йому рішення, зокрема і на суд, щоб він не розглядав клопотання детективів НАБУ; підбурювання свідка до дачі неправдивих показань і попередження про обшуки тих, у кого вони повинні відбутися. Все це антикорупційному прокурору закидають за результатами прослуховування в його кабінеті, яке вели впродовж лютого-початку березня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter