ГоловнаПолітика

Уповноваженою Кабміну з гендерної політики обрано президента "Ла Страда-Україна"

Посада була введена Кабміном 7 червня.

Уповноваженою Кабміну з гендерної політики обрано президента "Ла Страда-Україна"
Фото: uacrisis.org

Конкурсна комісія обрала уповноваженою Кабінету Міністрів з питань гендерної політики президента громадської організації "Ла Страда-Україна" Катерину Левченко.

Про це свідчать результати конкурсу, які опубліковані на сайті уряду.

"За результатами конкурсного відбору на зайняття вакантної посади урядового уповноваженого з питань гендерної політики, оголошеного секретаріатом Кабінету Міністрів 13 листопада 2017, комісією з проведення конкурсного відбору визначено переможцем Левченко Катерину Борисівну", - йдеться в повідомленні.

Левченко народилася 30 листопада 1966 року, в 1988 році закінчила Харківський державний університет, а в 2003 захистила дисертацію на тему "Управління процесами формування гендерної політики в Україні" в Національному університеті внутрішніх справ.

З 1988 по 1995 рік - асистент кафедри філософії та наукового комунізму, старший викладач кафедри філософії та соціології Харківського університету інженерів залізничного транспорту (Харківська державна академія залізничного транспорту).

З 1995 по 1999 рік - доцент кафедри філософії Харківського національного університету імені Каразіна.

З 1999 - президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна".

З 2004 по 2006 рік - радник Міністра внутрішніх справ з прав людини та гендерних питань.

З 2006 по 2007 рік - депутат Верховної Ради 5-го скликання від фракції "Блок "Наша Україна".

Нагадаємо, посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики введено Кабміном 7 червня, а 4 жовтня йому було встановлено посадовий оклад у розмірі 14 тис. гривень.