ГоловнаПолітика

НАБУ порушило справу за викривальною інформацією топ-співробітниці НАЗК

Розслідування було розпочато 10 листопада "за повідомленням викривачів".

НАБУ порушило справу за викривальною інформацією топ-співробітниці НАЗК
Анна Соломатина

Детективи Національного антикорупційного бюро України почали досудове розслідування за фактом можливого вчинення посадовими особами Національного агентства з питань запобігання корупції, посадовими особами інших органів влади та іншими особами в складі організованої групи дій з отримання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, з'єднаної з вимаганням такої вигоди, за вчинення дій в інтересах вигодонабувача і третіх осіб.

Попередня правова кваліфікація - ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба бюро.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 10 листопада "за повідомленням викривачів", додали в НАБУ.

Нагадаємо, у вівторок керівник Департаменту фінконтролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що голова НАЗК і її колеги фальсифікують результати повних перевірок е-декларацій. За її словами, агентство стало повністю підконтрольне Адміністрації президента.

"Е-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над неугодними і для особистого збагачення голови НАЗК і членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікують так, як це потрібно керівництву НАЗК", - сказала вона на брифінгу, який був організований депутатом Мустафою Найємом.