ГоловнаПолітика

Савченко звинуватила Жебрівського і Москаля в контрабанді цигарок "із Луганська в Європу"

Жебрівський у відповідь назвав її "дурною бабою".

Савченко звинуватила Жебрівського і Москаля в контрабанді цигарок "із Луганська в Європу"
Фото: Макс Требухов

Депутат Верховної Ради Надія Савченко ввечері 28 серпня в ефірі 112 каналу звинуватила голову Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського і голову Закарпатської обладміністрації Геннадія Москаля в контрабанді цигарок із зони АТО в Європу.

"Мене більше цікавить експорт з незаконно окупованих територій через Жебрівського, голову військово-цивільної адміністрації зони АТО, закінчуючи Москалем на виході в Європу. Мене оцей шлях більше цікавить. Цигарки, наприклад. Їздять і заробляють гроші. У Луганську вони коштують дешево, в Європі коштують дорого", - заявила депутат.

Жебрівський уже відреагував на цю заяву, пообіцявши звернутися в СБУ і НАБУ для перевірки.

"Маньку з потрісканими п'ятами не можна пускати в Париж. Якщо дурну бабу визнати народним депутатом, то від цього нічого буває. Хочу сказати, що людина неосвічена і не розуміє, що для заняття контрабандою необхідно організувати ОЗУ. Зараз прийдуть юристи, і буде звернення у Службу безпеки України, в НАБУ, оскільки хтось, якась особина заявила про вчинення мною злочину, я хочу, щоб перевірили факти і дали відповідь", - заявив голова ВЦА.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter