ГоловнаПолітика

Україна почала розслідувати зникнення сина військового в Білорусі

Справу порушено за статтею "умисне вбивство".

Україна почала розслідувати зникнення сина військового в Білорусі
Иван Гриб

У зв'язку зі зникненням громадянина України Павла Гриба порушено кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Про це повідомляють на сайті прокуратури Чернігівської області.

Готують клопотання до компетентних органів Білорусі про надання міжнародної правової допомоги "з метою підтвердження або спростування факту і підстав затримання і розшуку громадянина України, його місцезнаходження".

Нагадаємо, син колишнього прикордонника, а нині військового капелана Ігоря Гриба Павло поїхав у Гомель 24 серпня, щоб зустрітися з дівчиною, з якою познайомився в інтернеті, і зник.

Його батько поїхав на пошуки сина і дізнався, що ФСБ Росії звинувачує його в скоєнні терористичного акту. Зі свого боку білоруські прикордонники заявили, що не мають інформації про місцезнаходження хлопця. Консул України в Мінську повідомив, що Павла Гриба немає серед затриманих у СІЗО Білорусі.

Журналісти ТСН зв'язалися з дівчиною, з якою мав зустрітися Павло Гриб у Гомелі. Нею виявилася 17-річна жителька міста Сочі. У телефонній розмові вона зізналася, що дійсно запросила хлопця до Білорусі, а змусила її це зробити ФСБ Росії. Дівчина також перебуває під слідством, за тією самою статтею, що й Павло Гриб - терористична діяльність.

Павло Гриб не служив в АТО і має інвалідність. Його батько вважає, що сина викрали через його патріотичні погляди.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter