ГоловнаПолітика

Суд дозволив заочне розслідування щодо колишнього топ-чиновника Мінпромполітики і його синів

Підозрювані оголошені в розшук у 2013 році, оскільки їх місцеперебування невідоме.

Генеральною прокуратурою отримано судові дозволи на здійснення процедури спеціального (заочного) досудового розслідування стосовно колишнього заступника міністра промислової політики України - голови Агентства з питань оборонно-промислового комплексу Костянтина Кучера і його синів Романа і Антона.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Підозрювані оголошені в розшук у 2013 році, оскільки їх місцеперебування невідоме.

"За результатами розгляду клопотань органу досудового розслідування за погодженням з процесуальним керівником 22.06.2017 слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва надано такий дозвіл на здійснення процедури спеціального (заочного) досудового розслідування стосовно колишнього заступника Міністра промислової політики України і одного з його синів, а 20.07.2017 - щодо ще одного підозрюваного - його другого сина, який перебуває в міжнародному розшуку Інтерполу", - йдеться в повідомленні.

Повістка Кучеру в Генпрокуратуру опублікована на сайті відомства.

Ще в квітні 2012 року Генеральна прокуратура відкрила кримінальну справу проти Кучера і його синів Романа і Антона за фактом заволодіння коштами державного підприємства "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова" в сумі 1,5 млн доларів. В рамках цієї справи було винесено постанову про притягнення Кучера в якості обвинуваченого, його оголошено в розшук.

Кучер залишив Україну ще в 2011 році, вилетівши рейсом "Київ - Пекін" у Китай, і з того часу в Україну не повертався.

У жовтні 2014 року сина колишнього чиновника було затримано в Нідерландах, але екстрадиція в Україну не відбулася.

На початку липня повідомлялося, що Франція надала статус біженця Костянтину Кучеру.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter