ГоловнаПолітика

"Сніданок" Пінчука в Давосі відвідали Кемерон, Гейтс, Кличко, Лещенко, Ярославський

Темою обговорення стало обрання Трампа і його політика стосовно України.

"Сніданок" Пінчука в Давосі відвідали Кемерон, Гейтс, Кличко, Лещенко, Ярославський
Фото: hromadske.ua

Темою 13-го "українського сніданку" в Давосі, який традиційно проводить бізнесмен Віктор Пінчук, стало "майбутнє України в мінливому світі".

Відкрив "сніданок", за повідомленням "Громадського", колишній прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон, за урядування якого відбувся референдум про вихід із ЄС. Також гостями стали колишній міністр оборони США Роберт Гейтс, мер Києва Віталій Кличко, бізнесмен Олександр Ярославський, народний депутат Сергій Лещенко, міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський. Модератором виступив американський політичний аналітик Фарид Захарія.

Дискусія учасників заходу стосувалася обрання президентом США Дональда Трампа і його відносин з Росією, можливості домовитися з Путіним. У частини присутніх намір "посидіти, поговорити з Путіним" спровокував скепсис. Також гості сніданку висловили впевненість у тому, що розмінювати Україну на Сирію не можна і що оточення Трампа зможе зупинити його, якщо він почне кардинально міняти стратегію щодо Росії.

Нагадаємо, в рамках "українського сніданку" в Давосі міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що під час маршу націоналістів у Перемишлі антиукраїнські гасла не лунали. Саме через них Україна заборонила на п'ять років в'їзд мерові Перемишля Роберту Хомі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter