ГоловнаПолітика

Наливайченко: Україна має два-три місяці, щоб довести дієвість боротьби з корупцією

Україна повинна показати росіянам, що належить до Європи, упевнений лідер руху "Справедливість".

Наливайченко: Україна має два-три місяці, щоб довести дієвість боротьби з корупцією

Україна має два-три місяці, щоб продемонструвати реальний прогрес у здійсненні заходів боротьби з корупцією, перш ніж західні партнери задумаються про скасування штрафних санкцій проти Росії. Такі слова лідера Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка наводить видання The Daily Signal в статті "Головний екс-розвідник України переслідує нового ворога: Корупцію".

Наливайченко зазначив, що Україна має шанс показати всьому світу, особливо російському народові, що є можливість, є "план Б" для вихідців із Радянського Союзу, щоб бути демократичними, щоб жити не в корумпованій державі, а бути незалежними".

За його словами, нова адміністрація Дональда Трампа має нульову толерантність до корупції. Також у цьому році "може бути багато змін в Європейському Союзі", сказав він. "У нас залишилося кілька місяців, щоб продемонструвати, що Україна належить до Західного світу. Ось про що я думаю, коли ми говоримо про підтримку Європейського Союзу і Сполучених Штатів", - наголосив колишній голова СБУ.

Він також вважає, що "Ідея свободи і незалежності дуже українська" і переконує прихильників українців на Заході вірити в демократичні процеси, незважаючи на чверть століття "блатного олігархічного правління" після падіння Радянського Союзу. Наливайченко заявив, що він більше не має віри в президента Петра Порошенка: "Для мене це не особисто", - цитує видання слова екс-голови СБУ. "Хто б не ставав президентом або прем'єр-міністром, - негайно стає частиною корумпованої і непрозорої системи. Треба перезавантажити владу для демонтажу старої системи. Щоб перезапустити країну, потрібні нові люди, не зіпсовані роботою в корумпованих урядових кабінетах", - наполягає лідер Руху "Справедливість".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter