ГоловнаПолітика

Нацрада пообіцяла мовлення "Українського радіо" на всьому Донбасі

Запустити мовлення планують за три місяці.

Нацрада пообіцяла мовлення "Українського радіо" на всьому Донбасі
Фото: http://radioukr.com.ua/

12 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала Національній телекомпанії України дозвіл на мовлення з міста Часів Яр Донецької області на територію проведення АТО. Поширюватися будуть передачі першої програми "Українського радіо" на середніх хвилях (на частоті 873 кГц).

Як повідомляють на сайті регулятора, розрахунки показують, що "Українське радіо" в денний час буде доступне на підконтрольних територіях - у містах Костянтинівка, Краматорськ, Димитров, Артемівськ, Лисичанськ, і на більшій частині окупованих територій, у тому числі в містах Донецьк, Горлівка, Макіївка, Торець, Шахтарськ, Торез, Єнакієве, Дебальцеве, Брянка, Алчевськ. У нічний час покриття сигналом буде значно кращим - він охопить усі окуповані райони Донецької і Луганської областей.

За приблизними розрахунками, технічно запустити мовлення можна буде за три місяці.

Так жителі підконтрольних і окупованих територій зможуть слухати інформаційні програми "Українського радіо", а також передачі, створені спільно з "Голосом Донбасу", "Радіо Свобода", які адаптовані для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, в грудні на півдні Херсонської області почалося будівництво 150-метрової вежі для організації FM-мовлення на Крим.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter