ГоловнаПолітика

Журналісти оцінили новорічний корпоратив ДФС в 1 млн гривень

Схожу цифру підтвердили і джерела у фіскальній службі.

Журналісти оцінили новорічний корпоратив ДФС в 1 млн гривень
Фото: Макс Требухов

Новорічний корпоратив співробітників Державної фіскальної служби обійшовся в 1 млн гривень.

Про це йдеться в сюжеті програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

У розпорядженні ДФС був окремий павільйон №7 на території національного комплексу "Виставка досягнень народного господарства" (ВДНГ), заходити в який дозволяли за списками. Оренда такого павільйону коштує близько 50 тис. гривень на добу, ще 25 тис. гривень - додаткові орендні кошти за час, необхідний для декорування приміщення.

Для податківців влаштували окремий спеціальний випуск відомого новорічного 3D-шоу "Вартові мрій". Вартість квитків на захід від 200 до 2000 гривень за відвідувача в новорічний сезон і 200-1000 гривень із 6 січня. Для розрахунку використовувалася середня вартість квитка - 1,5 тис. гривень.

Розважав фіскалів народний артист України Олександр Пономарьов. Виступ Пономарьова на корпоративному заході учасники шоу-ринку оцінюють приблизно в 6-7 тис. доларів.

Харчування забезпечили силами кейтерингу. Мінімальне замовлення такого обслуговування від 150 грн на одну людину. Отже, частування коштувало щонайменше 150 тис. гривень.

Загальна вартість заходу становить близько мільйона гривень. Схожу цифру підтвердили програмі і джерела в ДФС. За словами співробітника служби, близько 10% вартості заходи покрили відвідувачі, решту - профспілкові органи ДФС.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter