ГоловнаПолітика

"Чесно" назвав депутатів, які найчастіше відвідують Раду

Серед прогульників - Опоблок і "Воля народу".

"Чесно" назвав депутатів, які найчастіше відвідують Раду
Фото: Макс Требухов

Серед фракцій Верховної Ради найвідповідальніше засідання відвідують представники фракції "Народний фронт" з показником 86%. Про це йдеться в дослідженні руху "Чесно".

Організація зазначає, що 218 із 406 нардепів збільшили показники відвідування в 2016 році. Всі пленарні засідання відвідали представники "Народного фронту" - голова Верховної Ради Андрій Парубій, народні депутати фракції Ігор Гузь та Олександр Кодола.

Зараз найгірше Верховну Раду відвідують "Опозиційний блок", "Воля Народу" та "Відродження".

"Чесно" запустив флешмоб #НаРоботуЯкНаСвято, мета якого - привернути увагу до однієї з найбільших проблем Верховної Ради - низької відвідуваності засідань нардепами. "Чесно" вже півроку фіксує, як пленарні дні, особливо п'ятниця, проходять у напівпорожній сесійній залі. Хоча регулярна відсутність на робочому місці без поважної причини за звичайних умов - це догана і звільнення", - сказав координатор Громадського руху "Чесно" Андрій Круглашов.

"Зняття заробітної плати, яке я вже підписав, важливий елемент. Також важливий елемент і озвучення тих депутатів, які не з'являються на робочих місцях. І я буду просити, щоб "Голос України" (газета Верховної Ради - ред.) публікувала дані реєстрації", - сказав голова парламенту Андрій Парубій.

Водночас він зазначив, що такі методи впливу на нардепів не будуть мати успіху без громадського тиску.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter