ГоловнаПолітика

Касько зібрався в політику

Колишнього заступника генпрокурора викликали на допит.

Касько зібрався в політику
Фото: nv.ua

Колишній заступник генпрокурора Віталій Касько задумався про політичну кар'єру.

"Я не планував займатися політичною діяльністю. Але Генеральна прокуратура робить усе для того, щоб іншого виходу в мене не було, тому що професійною діяльністю вони мені не дають займатися", - сказав він в інтерв'ю "5 каналу".

За словами Каська, ГПУ вручила йому виклик на допит на 12 квітня.

Нагадаємо, в ніч на понеділок слідчий ГПУ вручив колишньому заступникові генпрокурора Віталію Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом.

За версією слідства, в 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі, яку пізніше приватизувала його мати. У 2010 році Касько знову звернувся до генпрокурора про надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю і сестрою. Родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі. Йдеться про квартиру на бульварі Дружби Народів, 14-16, площею 155 кв. м. У грудні 2010 року Касько звільнився з прокуратури і працював адвокатом. За два місяці до звільнення трикімнатну квартиру, виділену сім'ї Касько, виключили з переліку службових. У березні 2014 року Касько її приватизував.

28 березня Печерський райсуд Києва за клопотанням генпрокурора Віктора Шокіна арештував квартиру Каська, заборонивши її передавати і відчужувати.

При цьому ситуацію з квартирами Каська розслідує також Національне антикорупційне бюро. Касько стверджує, що ГПУ не має права вести паралельне розслідування.

Касько і екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, названі "молодими прокурорами", вважалися реформаторами ГПУ і мали підтримку Заходу в цьому питанні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter