ГоловнаПолітика

"Самопоміч" змирилася з перемогою Вілкула в Кривому Розі

Партія відмовилася від оскарження в суді результатів виборів.

"Самопоміч" змирилася з перемогою Вілкула в Кривому Розі
Егор Соболев, Семен Семенченко и Юрий Березюк
Фото: Константин Чегринский

Партія "Самопоміч" не оскаржуватиме результатів виборів мера Кривого Рогу, на яких переміг Юрій Вілкул.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Самі розумієте, що за такого розриві і такої ситуації, яка в нас у правоохоронних органах і в судовій системі, це дуже складна справа", - сказав він.

Раніше кандидати в мери Кривого Рогу Семен Семенченко, Микола Колесник, Олег Бойченко, Інна Іванченко, Олександр Крижов, Ігор Левицький оприлюднили спільну заяву, в якій не визнали перемогу Вілкула. Кандидати заявили, що на виборах були застосовані "брудні кремлівські технології", адміністративний тиск на працівників підприємств і бюджетників, "видача по 500 гривень 160 тисячам криворізьких сімей".

Підписанти заяви пообіцяли оприлюднити факти фальсифікації командою Вілкула виборів у Кривому Розі.

Нагадаємо, на позачергових виборах мера Кривого Рогу, які пройшли 27 березня, діючий міський голова Юрій Вілкул набрав 74,18% голосів. Кандидат від партії "Самопоміч" Семен Семенченко, який посів друге місце, набрав 10,92%.

На виборах восени 2015 року Вілкулу знадобилися два тури для перемоги над кандидатом від "Самопомочі". Тільки тоді це був не Семенченко, а Юрій Мілобог.

Різниця між кандидатами у другому турі склала 752 голоси (0,42% тих, хто проголосував), при цьому в 6 із 7 районів міста лідирував Мілобог. Не згідні з підсумками виборів мера жителі Кривого Рогу зажадали скасувати рішення міськвиборчкому.

У результаті 23 грудня 2015 року Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Кривого Рогу на 27 березня 2016 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter