ГоловнаПолітика

Шокіна просять перевірити правомірність отримання Каськом службових квартир і ділянки

Заступника генпрокурора просять притягнути до відповідальності, якщо буде виявлено порушення.

Шокіна просять перевірити правомірність отримання Каськом службових квартир і ділянки
Виталий Касько
Фото: segodnya.ua

Народний депутат Ігор Луценко ("Батьківщина") звернувся із запитом до генпрокурора Віктора Шокіна, в якому просить перевірити законність набуття заступником генпрокурора Віталієм Каськом і членами його сім'ї прав на нерухоме майно, а в разі виявлення порушень - притягнути винуватців до відповідальності.

Про це йдеться в депутатському запиті Луценка, повідомляє Цензор.нет.

Луценко зазначає, що має документи, в яких сказано, що Касько двічі отримував службове житло від Генпрокуратури, яке згодом було приватизовано.

2002 року Каськові надали як службове житло 1-кімнатну квартиру площею 49, 5 кв.м. Квартиру оформили на Каська і його матів, яка не мешкала в Києві і не потребувала поліпшення житлових умов, оскільки постійно проживала в трикімнатній квартирі у Львові.

2004 року матір Каська приватизувала квартиру.

Вдруге Касько отримав службове житло площею 155 кв. м 2010 року в новобудові на бул. Дружби Народів. Квартиру було оформлено на Каська, його матір, сестру і діда, які не проживали в Києві. 2014 року Касько одноосібно приватизував квартиру.

Касько користувався квартирою, яку надавали як службову, вже коли був звільненим із ГПУ.

Також Луценко звертає увагу на земельну ділянку площею 1 819 кв. м, яка є у власності Каська. Підставою для набуття права власності є договір дарування від 2009 року, але в цей час Касько працював в ГПУ, тому інформація вимагає перевірки на предмет законності набуття ділянки, оскільки прийняття подарунків службовими особами (в Реєстрі речових прав на нерухоме майно вказано вартість ділянки 1 160 103 грн) може свідчити про отримання ними неправомірної вигоди.

У зв'язку із цим Ігор Луценко просить Генпрокурора провести відповідну перевірку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter