ГоловнаПолітика

"Народний фронт" не висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори

Яценюк не виключає, що партія висуне кандидатів за списками "Солідарності"

"Народний фронт" не висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори
Фото: nfront.org.ua

Партія "Народний фронт" не має наміру висувати своїх кандидатів на місцеві вибори.

Про це заявив прем'єр-міністр, лідер партії "НФ" Арсеній Яценюк, інформує РБК-Україна.

"Партія не висуває своїх кандидатів на місцеві вибори. Ми взяли всю повноту відповідальності за стан справ у країні, ми проводимо реформи, і я як голова уряду, і наша партія, ми й далі будемо це робити", - заявив Яценюк.

Прем'єр також натякнув на об'єднання на цих виборах з партіями "Блок Петра Порошенка" і УДАР.

"Дуже важливо, щоб усі демократичні партії були єдині в тому, щоб на цих виборах не допустити реваншу Януковича і не допустити того, щоб у нас був розкол у демократичному таборі", - зазначив Яценюк.

"Вважаю, що той формат коаліції, який є сьогодні у Верховній Раді, - це основний формат для продовження реформ і на цьому етапі дуже важливо утримати єдність коаліції в парламенті і утримати цю єдність, навіть незважаючи на те, що проводитимуться місцеві вибори", - додав прем'єр.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбувся з'їзд партії БПП, на якому лідер УДАРу Віталій Кличко та низка його членів увійшли до складу БПП і офіційно заявили, що йдуть на місцеві вибори у складі "ББП - Солідарність".

Лідер БПП Юрій Луценко підтвердив, що до фракції можуть приєднатися й інші політичні сили, зокрема "Народний фронт" Арсенія Яценюка. "У тому числі Народний фронт, коли Арсеній Петрович дозріє", - сказав Луценко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter