ГоловнаПолітика

У Раду проходять шість партій

Стрімко зростає рейтинг "Самопомочі"

У Раду проходять шість партій
Фото: Виталий Головин

Шість політичних сил долають 5-відсотковий бар'єр і проходять у новий склад Верховної Ради, свідчать дані всеукраїнського соціологічного дослідження, яке провів Інститут Горшеніна.

Це партія "Блок Петра Порошенка" з показником 24,2%, ВО "Батьківщина" - 10,4%, "Народний фронт" - 7,9%, Радикальна партія Олега Ляшка - 7,4%, "Громадянська позиція" - 5,4% і партія "Самопоміч" - 5,3%.

Близькі до того, щоб подолати прохідний бар'єр, Опозиційний блок (4,9%) і партія "Сильна Україна" (4,0%). Понад один відсоток набирають ВО "Свобода" (3,0%), Комуністична партія (2,1%) і "Правий сектор" (1,2%). Іншим партіям планують віддати голоси лише 1,7% українців.

19% опитаних ще не визначилися з партією, за яку голосуватимуть. Не змогли відповісти на поставлене запитання 3,5% респондентів.

Всеукраїнське соціологічне дослідження провів Інститут Горшеніна 12-21 жовтня 2014 року. Всього, згідно з вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України, було опитано 2000 респондентів, які репрезентують доросле населення України віком від 18 років (крім АР Крим, Донецької та Луганської областей). Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/- 2,2%.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter