ГоловнаПолітика

Порошенко запропонував Путіну обговорити варіанти "збереження обличчя"

Президент хоче, щоб Росія вийшла з конфлікту на Донбасі

Президент Петро Порошенко готовий обговорювати варіанти, при яких всі сторони конфлікту на Донбасі змогли б вийти з нього, зберігши обличчя.

Про це Порошенко заявив під час зустрічі у форматі ЄС-Україна-"Євразійська трійка", яка проходить 26 серпня в Мінську (Білорусь), повідомляє у своєму Twitter кореспондент Associated Press Наталія Васильєва.

"Усі зацікавлені сторони хочуть вийти з конфлікту і зберегти обличчя. Я готовий обговорювати такі стратегії виходу", - цитує вона слова Порошенка.

Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, близько 15:00 за київським часом в Мінську розпочалася зустріч у форматі ЄС-Україна-"Євразійська трійка". На зустрічі присутні президент України Петро Порошенко, президент Білорусі Олександр Лукашенко, президент Росії Володимир Путін, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. У зустрічі також беруть участь три комісари ЄС: із зовнішньої політики Кетрін Ештон, з енергетики Гюнтер Еттінгер і з торгівлі Карл де Гухт.

На цій зустрічі сторони збираються досягти домовленостей з розв'язання військового конфлікту на Донбасі, а також провести переговори у сфері енергетики та торговельних відносин у рамках підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter