ГоловнаПолітика

Україна не оформляла російський гуманітарний вантаж, - МЗС

Червоний Хрест має отримати всі гарантії безпеки для персоналу та вантажу

 Україна не оформляла російський гуманітарний вантаж, - МЗС
Фото: EPA/UPG

За станом на вечір 20 серпня українські прикордонні і митні служби не здійснювали відповідних процедур з оформлення російського гуманітарного вантажу.

Про це йдеться в заяві прес-служби МЗС України у зв'язку з появою інформації про те, що російський гуманітарний вантаж нібито перетнув  кордон з Україною.

"Українська сторона негайно почне відповідну роботу, щойно отримає остаточне підтвердження від Міжнародного комітету Червоного Хреста про готовність доставити вантаж до місця призначення", - йдеться в коментарі.

Водночас у МЗС підкреслили, що Червоний Хрест повинен отримати всі гарантії безпеки для персоналу та вантажу.

"Такі гарантії Червоному Хресту мають надати, перш за все, контрольовані російською стороною терористичні угруповання і сама Російська Федерація", - йдеться в повідомленні МЗС.

Раніше сьогодні повідомлялося, що чотири вантажівки з російським гуманітарним вантажем зайшли на територію пропускного пункту "Донецьк" РФ для процедури розмитнення та перевірки.

Нагадаємо, 1 серпня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія за сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста вирішила направити в Україну "гуманітарний конвой".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter