ГоловнаПолітика

Кличко призначив гендиректора "Київпастрансу"

Сергій Майзель працював заступником генерального директора КП "Київжитлоспецексплуатація"

Київський міський голова Віталій Кличко призначив Сергія Майзеля на посаду генерального директора комунального підприємства "Київпастранс". Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Як зазначив Майзель після призначення, "першочерговими завданнями є модернізація рухомого складу та інфраструктури, підвищення стандартів надання транспортних послуг та рівня безпеки". "У всьому світі муніципальний транспорт - пріоритет №1 у розвитку транспортної галузі та громадських перевезень", - сказав Майзель.

Він переконаний, що стратегія розвитку міського пасажирського транспорту має враховувати загальноєвропейські вимоги до якісних характеристик. "Ця галузь господарства має бути безпечною, надійною, швидкісною і зручною, діяти за єдиними тарифами і правилами", - сказав генеральний директор КП "Київпастранс".

Майзель працював заступником генерального директора КП "Київжитлоспецексплуатація", начальником відділу транспорту та інформаційних технологій Деснянської районної держадміністрації Києва.

Нагадаємо, напередодні Віталій Кличко звільнив гендиректора комунального підприємства "Київпастранс" Миколу Ламбуцького.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter