ГоловнаПолітика

Яценюк і Турчинов підуть на вибори окремо від "Батьківщини", - джерело

Тимошенко взялася за перебудову партії

Яценюк і Турчинов підуть на вибори окремо від "Батьківщини", - джерело
Фото: Макс Левин

Прем'єр-міністр-відставник Арсеній Яценюк і спікер Верховної Ради Олександр Турчинов на майбутні парламентські вибори підуть окремо від партії "Батьківщина".

Про це йдеться в тексті головного редактора LB.ua Олега Базара "Вибори після війни".

"За інформацією LB.ua, ці політики розглядають варіант самостійного - окремого від "Батьківщини" - походу на вибори. У тандемі, до якого долучаться чимало політиків із нинішньої "Батьківщини", - зазначено, зокрема, в тексті.

При цьому "Батьківщину" на вибори поведе Юлія Тимошенко, яка зараз серйозно перебудовує партію.

"Хоча правильніше було б сказати, що партію вона будує практично заново: навіть найближчі соратники ЮВТ втомилися і хочуть будувати своє політичне життя окремо", - зазначив Базар.

Окрім того, у виборах, напевно, візьме участь партія "Солідарність" Петра Порошенка. Його соратники розраховують на 30% місць у ВР за списками і ще 50 - у мажоритарці.

"УДАР" Віталія Кличка піде на вибори, радше за все, окремо від "Солідарності". Це дозволить врахувати у виборчому списку не тільки інтереси самого Віталія Кличка чи Петра Порошенка, а й інших акціонерів партії", - пише Базар, аналізуючи ймовірних учасників парламентської гонки.

Крім того, на його думку, завести у ВР свою групу депутатів спробує бізнесмен Ігор Коломойський - через проект Сергія Тігіпка, власної партії губернатор Дніпропетровської області наразі не має.

Великі шанси на проходження в Раду також має група Фірташа-Льовочкіна, представником якої прийнято вважати Олега Ляшка.

Докладно про "розклади" перед майбутніми виборами читайте в повній версії тексту "Вибори після війни".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter