ГоловнаПолітика

Генпрокуратура відновила розслідування смерті композитора Івасюка

Автор "Червоної рути" помер 35 років тому

Генпрокуратура відновила розслідування смерті композитора Івасюка
Фото: www.segodnya.ua

Генеральна прокуратура відновила розслідування причин і обставин смерті відомого українського композитора Володимира Івасюка, який нібито повісився у лісі біля Львова в 1979 році. Про це Українські Новини повідомила прес-служба Генпрокуратури.

За зверненням члена консультативної ради при Генпрокуратурі скасовано незаконну постанову слідчого про закриття кримінальної справи за фактом смерті відомого українського композитора, якого знайшли повішеним у лісі під Львовом 1979 року.

"Враховуючи значний суспільний резонанс, який свого часу викликала і зараз турбує громадськість загадкова смерть композитора, а також з метою повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин смерті Івасюка, необхідність перевірки на причетність до позбавлення його життя певного кола осіб, Генеральною прокуратурою України постанову про закриття кримінальної справи скасовано", - повідомили в Генпрокуратурі.

За інформацією відомства, розслідування причин і обставин смерті композитора доручено досвідченим слідчим.

Нагадаємо, органами прокуратури в 1979-1980, а також протягом 2009-2012 років проводилося досудове слідство у кримінальній справі за фактом смерті Володимира Івасюка, за результатами якого в листопаді 2012 року справу було необґрунтовано закрито за відсутністю складу злочину.

Івасюк - видатний український композитор і поет, один із основоположників української естрадної музики.

Він автор 107-и пісень, зокрема "Червоної Рути" і "Водограю", 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів.

8 травня 1979 року 30-річного Івасюка було знайдено мертвим у Брюховицькому лісі під Львовом, офіційною версією смерті назвали самогубство.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter