ГоловнаПолітика

Екс-заступник Льовочкіна підтвердив, що створює нову партію

У партію увійдуть молоді люди, які раніше не брали участь у політиці, але мають управлінський досвід

Екс-заступник Льовочкіна підтвердив, що створює нову партію
Фото: alnews.com.ua

Колишній заступник глави Адміністрації президента Сергій Ларін створює нову партію.

Про це він повідомив на свій сторінці в Facebook.

"Починаючи з 25 квітня, ми провели кілька засідань ініціативної групи. Ми - це представники всіх областей. Пройшли мозкові штурми на тему виходу України з кризи як у Києві, так і в регіонах. На цих вихідних ми вкотре збиралися і дуже продуктивно попрацювали . Результати представимо через тиждень", - зазначив Ларін.

Він підкреслив, що разом з однодумцями будуватиме партію з сильними місцевими організаціями, де не буде місця "вождізму".

"Ще один принципово важливий момент - в нашій партії особлива роль відводиться персональній комунікації з кожним активістом, постійному діалогу між центром і регіонами", - зазначив екс-заступник голови АП.

Ларін додав, що значну частину активу нової партії становитимуть молоді люди, які раніше не брали участь у політиці, але з управлінським досвідом у державних і приватних структурах.

Нагадаємо, раніше в ефірі "Громадське.ТБ" повідомили про те, що екс-глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін створює свою партію. Працювати над створенням нової політсили будуть регіонал Юрій Мірошниченко, Сергій Ларін, Олександр Шаталов. Ідеологом нової партії буде Андрій Єрмолаєв.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook