ГоловнаПолітика

Щасливим Донбас може бути тільки в єдиній Україні, - Ахметов

Найбагатший українець звернувся до своїх земляків

Щасливим Донбас може бути тільки в єдиній Україні, - Ахметов
Фото: scm.com.ua

Мільярдер Рінат Ахметов оприлюднив своє відеозвернення до жителів Донбасу.

"Сьогодні на Донбасі

складна ситуація. На Донбасі оселився страх. Люди закривають магазини, закривають офіси, виїжджають з міста, на вулицях стріляють і вбивають людей. І це величезна біда для нашого краю.

Ми живемо в біді. А я хочу, щоб Донбас і кожен житель нашого регіону були щасливими", - сказано у зверненні.

За словами Ріната Ахметова, є чотири сценарії: "Сценарій номер один: залишається все, як є. Вся влада в Києві, а регіони розвиваються за залишковим принципом. Цей шлях зжив себе, він не має права на майбутнє, і в цьому я глибоко переконаний.

Сценарій номер два:

Донецька народна республіка. Її ніхто в світі не визнає. А структура нашої економіки - це вугільна промисловість, це металургія, це енергетика, це машинобудування, це хімічна промисловість і це сільське господарство. І всі суміжні підприємства, які з цим пов'язані. Ми потрапимо під величезні санкції, ми не зможемо ні продавати, ні виробляти. Це означає зупинка виробництва, це означає безробіття, це значить бідність.

Сценарій номер три

: приєднання до Росії. Я глибоко переконаний, що це не треба ні Росії, ні Донбасу. І від цього не виграє ні Росія, ні Донбас. Ми потрапимо під величезні санкції, і ми не зможемо ні продавати, ні виробляти свою продукцію. Це означає економічний спад, безробіття та бідність.

І сценарій номер чотири. На мій погляд, це єдиний правильний шлях: це зміна в Конституції,

децентралізація влади. Це тоді, коли влада з Києва переходить в регіони. Це тоді, коли владу не призначають, а обирають. І це тоді, коли місцева влада бере відповідальність за сьогодення і майбутнє перед людьми".

"Я глибоко переконаний, що щасливим Донбас може бути тільки в єдиній Україні", - резюмував Рінат Ахметов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter