ГоловнаПолітика

Силовики знищили всі блокпости терористів біля Красного Лиману: втрат серед військових немає

У МВС відзвітували про сьогоднішнє проведення АТО на Донбасі

Сьогоднішні активні дії сил антитерористичної операції у районі Слов'янська, Краматорська та Красного Лиману Донецької області були плановими.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС України.

"Знищені всі блокпости терористів на підступах до Червоного Лиману, блокпост безпосередньо в межах міста Слов'янська - в районі комбікормового заводу, де проходив сьогодні нетривалий бій. Також знищений блокпост терористів у районі Андріївки у Краматорську. Втрат з нашого боку немає. Втрат серед мирного населення немає . Втрати серед терористів встановлюються", - йдеться в повідомленні.

Розповіли у МВС про обстріли телевежі в Слов'янську..

"Окремо варто відзначити нічний обстріл позицій українських силовиків у районі телевежі. Обстріл проводили бойовики, застосовуючи міномет. Було зроблено вісім пострілів з міномета, під прикриттям житлових будинків. Внаслідок стрілянини атака на телевежу не вдалася. Двоє бійців з нашого боку легко поранені (контузія та легкі осколкові поранення)", - зазначають у МВС України.

Нагадаємо, в.о. голови адміністрації президента Сергій Пашинський заявив, що антитерористична операція біля міст Слов'янськ, Краматорськ та Красний Лиман Донецької області, яку проводять українські силовики, знаходиться на фінальній стадії.