ГоловнаПолітика

Росія включила Крим до переліку суб'єктів РФ та Конституції

16 березня у Криму пройшов референдум щодо статусу автономії

Росія включила Крим до переліку суб'єктів РФ та Конституції
Фото: tur.zp.ua

Республіка Крим та місто федерального значення Севастополь включені до переліку суб'єктів РФ в Конституції Росії. Нова редакція Основного документа сьогодні опублікована на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Два нові суб'єкти включені до переліку в ст. 65 третього розділу Конституції Росії - "Федеральний устрій", повідомляє ИТАР-ТАСС.

У примітках зазначено, що найменування нових регіонів - Республіка Крим та місто федерального значення Севастополь - надано у відповідності з федеральним конституційним законом від 21 березня 2014 року "Про прийняття до Російської Федерації Республіки Крим та утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя".

Нагадаємо, 16 березня у Криму пройшов референдум щодо статусу автономії, на якому понад 96% громадян нібито висловилися за входження Криму до складу Росії. 21 березня президент Росії Володимир Путін підписав федеральний конституційний закон про вступ Криму до складу РФ і утворення в країні двох нових суб'єктів. Документ ухвалила Держдума 20 березня і наступного дня схвалила Рада федерації. Разом із законом Путін затвердив ратифікацію договору "Про прийняття до Російської Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter