ГоловнаПолітика

Слухання у справі адвоката Курченка перенесли на 17 квітня

Представники прокуратури не прийшли на засідання

Слухання у справі адвоката Курченка перенесли на 17 квітня
Фото: vk.me

У зв'язку з тим, що представники прокуратури не з'явилися на судове засідання у справі заарештованого адвоката Дениса Бугая, суд переніс розгляд справи на 17 квітня.

За словами захисників заарештованого, самого Бугая в суді не було, при цьому його вивезли із СІЗО перед 9 ранку. Про його місцезнаходження не відомо ні захисту, ні родичам.

Дениса Бугая затримали 21 березня у зв'язку з підозрою у вчиненні низки злочинів його клієнтом Сергієм Курченком.

Бугай - відомий адвокат, супроводжував, зокрема, купівлю Сергієм Курченком "білих активів": ФК "Металіст", УМХ, банку БББ, "Арени" у Харкові.

29 березня Голосіївський районний суд м. Києва видав санкцію на арешт адвоката на 57 днів, якщо тільки не буде внесено заставу в 140 млн гривень. Розгляд справи тривав (із перервами) всю ніч, затриманого адвоката доправили в суд на ношах із лікарні під охороною великої кількості співробітників правоохоронних органів у масках.

Колеги Дениса Бугая з Ради адвокатів України й Асоціації правників України вважають його справу політично мотивованою. "Його тепер намагаються подати мало не головним мафіозі. Це ототожнення адвоката з клієнтом, що неприпустимо в принципі. Тим паче жодних правопорушень Денис не вчиняв. Адвокатська спільнота не може прийняти це просто так", - сказав віце-президент Асоціації юристів України Олексій Резніков.

Він упевнений, що ця подія - "спроба тиснути на адвоката, погрожуючи йому позбавленням волі у вигляді обрання запобіжного заходу взяття під арешт на 2 місяці, для того щоб змусити його розкрити адвокатську таємницю, щоб він почав говорити те, що йому відомо про його клієнта". За його словами, сьогодні прокуратура діє "старими методами".

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook