ГоловнаПолітика

Офіцерів, звільнених з полону в Криму, нагородять

Мамчура, Воронченка, Делятіцкого і Ломтєва підвищать по службі.

Офіцерів, звільнених з полону в Криму, нагородять

В.о. президента України Олександр Турчинов у п'ятницю зустрівся з офіцерами Збройних Сил України, які були звільнені з полону у Криму, і пообіцяв їм підвищення по службі.

Про це повідомляє сайт президента.

Під час зустрічі Турчинов привітав військових, які "до кінця залишалися вірними присязі і народові України", і подякував їм за проявлені мужність і героїзм.

За його словами, армія в Криму зазнала великих втрат, але незважаючи на це, наші військові повністю виконали всі завдання, які стояли перед ними. "Ви дали можливість армії підготуватися до захисту країни", - підкреслив Турчинов.

Він повідомив, що зараз уряд забезпечує гідні умови для облаштування сімей військових.

Турчинов підкреслив, що офіцери за мужність і стійкість будуть нагороджені, підвищені по службі.

На зустрічі були присутні заступник командувача ВМС України генерал-майор Ігор Воронченко, полковник Юлій Мамчур, комбат морської піхоти підполковник Дмитро Делятіцкій і його заступник - майор Ростислав Ломтєв, які були незаконно захоплені під час останніх штурмів і провокацій проти українських військових.

Також відбулася нарада Турчинова з керівним складом Збройних Сил України, під час якого обговорювалася передислокація військ з території Криму і евакуація сімей військових.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter