ГоловнаПолітика

Тенюх: українським військовим у Криму дано чіткий наказ

Стояти і захищати - такий наказ, за словами міністра, отримали всі військові у Криму

Тенюх: українським військовим у Криму дано чіткий наказ
Фото: tsn.ua

Міністр оборони України Ігор Тенюх розповів, що українські військові моряки в Криму не кинуті напризволяще і мають чіткі накази від Генерального штабу.

Про це міністр заявив в ефірі телемарафону ТСН.

"Наказ був один - стояти і захищати українські частини і кораблі. І не піддаватися на провокації з боку спецслужб Російської Федерації. У них мета одна - показати, що наші військові здалися", - заявив міністр.

Він назвав провокаціями численні скарги від військових про те, що керівництво з Києва не дає їм чітких наказів.

"Коли я почув, що військові скаржаться, що немає відповіді від центру - я відразу приїхав. Це, можливо, одна зі спецоперацій наших сусідів", - розповів Тенюх.

"Не все так, як подається в ефірі... Та інформація, яка виходить за дзвінками, почасти є неправдивою. Не всі витримують ситуацію, яка склалася. Не потрібно сіяти паніку. Є деякі питання, вони вирішуються", - сказав міністр.

Тенюх нагадав, що українські військові служать відповідно до Конституції. "Військові тим і відрізняються від цивільних", - сказав міністр і додав, що в Криму відбувається "становлення й очищення української армії".

Міністр також розповів, що сім'ям військовим із першого дня конфлікту запропонували евакуацію, і жодна родина не погодилася на такий крок.

Раніше в ефірі "Шустер LIVE" командир корабля "Кіровоград", капітан Володимир Хромченков заявив, що екіпажі українських кораблів досі чекають від керівництва України на адекватний наказ про те, що їм робити.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook