ГоловнаПолітика

Ахметов закликав владу зробити все для цілісності України

300 тисяч працівників СКМ працюватимуть "24 години на добу"

Ахметов закликав владу зробити все для цілісності України
Фото: news2000.com.ua

Найбагатша людина України Рінат Ахметов виступив на підтримку "територіального суверенітету" країни.

Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті компанії Ахметова СКМ.

"Дорогі українці! Майбутнє нашої країни поставлено під загрозу. Внутрішнє політичне напруження може перерости в затяжний конфлікт і зруйнувати цілісність України. Застосування сили і неправомірні дії ззовні неприйнятні. Я переконаний, криза може мати тільки одне вирішення - мирне", - зазначив він.

"Закликаю всіх громадян до об'єднання заради цілісної і неподільної України. Сьогодні це найголовніше. Важливо зберігати холодну голову, не піддаватися на провокації й ухвалювати обдумані, зважені рішення. Наша сила - в згуртованості бізнесу, влади і суспільства. Сьогодні економіка - реальна політична сила. Наше завдання - забезпечити безпеку людей, їхніх родин, стабільність роботи всіх підприємств країни. Ми будемо працювати 24 години на добу, щоб підтримувати життєдіяльність інфраструктури України. Це - наш головний внесок у цілісність країни", - пообіцяв Ахметов.

"Звертаюся до політиків і української влади - необхідно зробити все для забезпечення територіального суверенітету, відновлення демократії та невід'ємних прав і свобод громадян. Звертаюся до підприємницьких кіл в Україні і ділових партнерів українського бізнесу із закликом об'єднати зусилля і сприяти мирному врегулюванню, не шкодуючи жодних матеріальних ресурсів", - сказано в заяві.

За його словами, група СКМ, яка сьогодні налічує 300 тисяч осіб і представляє Україну від заходу до сходу, від півночі до півдня, зробить усе можливе для збереження цілісності нашої країни.

Нагадаємо, раніше на підтримку територіальної цілісності України виступив бізнесмен Сергій Тарута.