ГоловнаПолітика

Суд закрив справу проти Тимошенко з приводу ЄЕСУ

У зв'язку з відсутністю складу злочину

Суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський закрив так звану кримінальну справу про діяльність корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Про це він оголосив під час судового засідання, повідомляє прес-служба ВО "Батьківщина".

Окрім того, постановою Садовського знято арешт з усього майна Тимошенко.

Раніше група державних обвинувачів під час чергового засідання Київського райсуду Харкова у справі корпорації "Єдині енергетичні системи України" відмовилися від обвинувачення екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко у фінансових зловживаннях.

"Зібрані у справі докази не підтверджують провину Тимошенко в повному обсязі", - сказала Петровська.

Вона зауважила, що можливості зібрати нові докази у справі вичерпано.

"Вважаємо за необхідне відмовитися від звинувачень у цій справі", - сказала Петровська.

Вона додала, що в разі відмови від звинувачень кримінальне провадження у справі ЄЕСУ слід закрити.

Нагадаємо, в жовтні 2011 року СБУ порушила кримінальну справу проти екс-прем'єр-міністра Тимошенко. Тимошенко "звинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, у службовому підробленні та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку. Методом розкрадання бюджетних коштів було впроваджено корпорацією ЄЕСУ фінансову схему приховування валютної виручки з використанням підконтрольних офшорних компаній".

Тимошенко протягом 1995-1997 рр. очолювала корпорацію ЄЕСУ.

Нагадаємо, 22 лютого 2014 року Тимошенко випустили з в'язниці, після того як Верховна Рада проголосувала за її звільнення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter