ГоловнаПолітика

До ситуації в Криму може бути причетний Медведчук, - ЗМІ

У заяві "Українського вибору" говориться, що рух виступає за "цілісну, єдину Українську державу"

До ситуації в Криму може бути причетний Медведчук, - ЗМІ
Фото: http://molbuk.ua

Глава Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук зараз перебуває в Криму і може бути причетний до ситуації в Кримській автономії.

Про це повідомляє УНІАН  з посиланням на інформоване джерело в правоохоронних органах АРК.

Водночас, у прес-службі "Українського вибору" повідомили, що не можуть підтвердити або спростувати цю інформацію, пославшись на "технічні проблеми" і відсутність зв'язку з Медведчуком.

Тим часом, на офіційному веб-сайті "Українського вибору" в повідомленні, опублікованому від імені Президії територіальної ради "Українського вибору" в Криму від 27 лютого, йдеться, що рух виступає за "цілісну, єдину Українську державу, з широкими економічними та соціально-культурними повноваженнями Автономії".

"Сьогодні основне наше завдання в містах, районах і селищах - це надання допомоги органам місцевого самоврядування та органам місцевої державної влади у забезпеченні збереження власності, недопущення провокацій, розпалювання сепаратистських настроїв, порушень громадського порядку", - зазначають в організації.

Нагадаємо, новим прем'єром Криму вибрали лідера партії "Російської єдності" Сергія Аксьонова.

В.о. президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов призначив Сергія Куніцина постійним представником президента в АРК.

Як повідомляли, вранці 27 лютого в Сімферополі невідомі захопили парламент і уряд автономії і встановили на будівлях російські прапори. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "теракт".

Близько півтисячі людей із прапорами Росії та Криму біля парламенту вимагали призначити референдум про державну приналежність автономної республіки.