ГоловнаПолітика

Захарченко підписав наказ про видачу бойової зброї силовикам

МВС вимагає від учасників протесту добровільно скласти зброю

Захарченко підписав наказ про видачу бойової зброї силовикам
Фото: http://mvs.gov.ua/

В.о. міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко підписав наказ про видачу бойової зброї співробітникам правоохоронних органів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У рамках роботи Антитерористичного центру при Службі безпеки України мною підписані відповідні накази - правоохоронцям видано бойову зброю і її застосують згідно із Законом України "Про міліцію", - сказано в ньому.

Зброя застосовуватиметься: для захисту громадян від нападу, що загрожує їх життю і здоров'ю, а також звільнення заручників; для відбиття нападу на співробітника міліції або членів його сім'ї, якщо їх життю або здоров'ю загрожує небезпека; для відбиття нападу на об'єкти під охороною, конвої, житло громадян, приміщення державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх у разі захоплення, т.ін. "МВС вимагає від екстремістів добровільно скласти зброю і повернутися в рамки мирного протесту. А лідерам і представникам опозиції, які здатні тверезо оцінити ситуацію, - відмежуватися від радикалів і не підтримувати їх надалі", - заявив Захарченко.

Нагадаємо, застосування силовиками бойової зброї зафіксовано на відео. Жертвами цього стали кілька десятків учасників протесту.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter