ГоловнаПолітика

Активісти з Грушевського: стоятимемо до останнього

Радикали закликали правоохоронців не чіпати їхні родини

Активісти з Грушевського: стоятимемо до останнього
Фото: EPA/UPG

Близько ста радикально налаштованих осіб, які чергують на останній барикаді перед "Беркутом", заявили, що стоятимуть на Грушевського до останнього.

Як стало відомо LB.ua з власних джерел, активісти налаштовані не здавати Грушевського, незважаючи на те, що опозиція домовилася з владою про звільнення вулиці.

"Вони відчувають, що їх "кинули", тому вирішили "обкопуватися" і не здаватися, а сьогоднішній підпал шин на Грушевського був підготовкою", - розповів співрозмовник.

У розпорядженні LB.ua виявилося відео розмови з Володимиром на прізвисько "Борода", одним із активістів з Грушевського.

Він підкреслив, що не є ватажком, але знає думку кожного, хто там стоїть.

"Те, що відбувалося сьогодні, просто маленька бойова підготовка", - розповів "Борода" і підкреслив, що люди на першій від силовиків барикаді стоять не за політику.

Активіст звернувся до представників правоохоронних органів, які несуть службу по інший бік барикад: "Хочу сказати наступне співробітникам "Беркута" і ВВшникам: хлопці, не чіпайте наші сім'ї".

"Борода" розповів, що вчора в одного з активістів померла мати. У жінки стався інфаркт після того, як до неї з обшуком прийшла міліція.

"Тобто, якщо пішов тиск на наші сім'ї, то це дуже погано. Ми їх сім'ї не чіпаємо, хай вони наші теж не чіпають", - сказав активіст і підкреслив: "співробітникам міліції такі справи просто так з рук не зійдуть".

"І велике прохання до жителів Донбасу. Донецьк, Маріуполь, подивіться на моє обличчя, хто мене впізнає. Я стою тут за вас і за ваших матерів. За свою сестру, за свою матір. І, не дай Бог, ви прийдете до моєї матері додому, буде дуже погано. Я поїду звідси, поїду в Маріуполь і почну війну там", - сказав активіст.

Разом з тим він додав, що питання "будемо ми звільняти чи ні, наразі вирішується".

Нагадаємо, 14 лютого близько 17:00 після тривалої перерви на Грушевського знову підпалили шини. Зараз там ситуація спокійна.

У п'ятницю "Правий сектор" заявив, що готовий сприяти відновленню транспортного руху по вулиці Грушевського за умови, якщо всі справи проти протестувальників закриють.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter