ГоловнаПолітика

Резонансні закони не обговорювались, в їх ухваленні винна опозиція, - представник Януковича

Він вважає, що "ляпи" прийняті не навмисно

Резонансні закони не обговорювались, в їх ухваленні винна опозиція, - представник Януковича
Фото: Макс Левин

Неякісне ухвалення парламентом скандальних законів 16 січня є наслідком відсутності діалогу між владою та опозицією, вважає представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

"Опозиція заблокувала парламент, сподіваючись, що в такий спосіб Україна не отримає бюджет, проте одержала протилежний результат - окрім бюджету, ще якісь законопроекти, які сьогодні ми не можемо оцінювати, оскільки ми їх не обговорили під час розгляду", - цитує Мірошниченка 5 канал.

"Не навмисно, але ми могли пропустити якісь такі ляпи, які потім будуть сприйматися міжнародною спільнотою негативно. З іншого боку, ми не вирішили ту проблему, заради якої ініціатори цих законопроектів намагалися внести їх у парламент", - додав представник президента.

Нагадаємо, у п'ятницю, 17 січня, стало відомо, що президент Віктор Янукович підписав ухвалені Верховною Радою 16 січня закони, в тому числі і скандальні положення авторства "регіоналів" Володимира Олійника та Вадима Колесніченка. 16 січня більшість від Партії регіонів у Верховній Раді голосувала за згадані закони шляхом підняття рук. У голосуванні брали участь також фракція КПУ та деякі позафракційні нардепи.

Ухвалені документи жорстко обмежують проведення мітингів, використання мережі Інтернет, мобільного зв'язку, роботу ЗМІ, вводять кримінальну відповідальність за наклепи, поняття "іноземний агент" тощо.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter