ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Німецький депутат: українські вибори - шедевр обману

"Маніпуляції здійснено ще до проведення самих виборів".

Маніпуляції з парламентськими виборами в Україні здійснено ще до їх проведення.

Про це член німецького Бундестагу від ХДС і спостерігач від ОБСЄ Юрген Климко заявив у коментарі Hamburger Abendblatt.

"Вибори в Україні були шедевром обману. На дільниці, де я був спостерігачем, не було очевидних фальсифікацій, голосування пройшло гладко і без обмежень. Незважаючи на це, вибори ще до проведення було вміло зірвано, а результати заздалегідь визначено", - зазначив він у коментарі.

Климко також відзначив професійну кампанію Кличка і "гідні поваги результати" його партії.

Я шкодую, що багато недоліків затьмарили голосування. Я занепокоєний дефіцитом рівності участі серед політичних сил, зумовлених, із-поміж інших причин, зловживанням адміністративними ресурсами— Мартін Шульц, президент Європарламенту

Як повідомляли, після завершення виборів голова місії Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO Пітер Новотні зазначив, що спостерігачі ENEMO на нинішніх парламентських виборах відзначили більше порушень в одномандатних округах. Серед найсерйозніших порушень голова місії ENEMO назвав купівлю голосів, "каруселі", підвезення виборців на автобусах.

Спостерігачі від ОБСЄ в попередньому звіті писали про зловживання адмінресурсом на виборах в Україні, відсутність збалансованого висвітлення кампанії в ЗМІ та вплив економічних груп на політичну ситуацію.

Спостерігачі ПАРЄ відзначили "олігархізацію" виборчого процесу в Україні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter