ГоловнаПолітика

Чиновники перенесли перепис населення на наступний рік

Через брак фінансування.

Чиновники перенесли перепис населення на наступний рік
Фото: files.wordpress.com

Уряд ухвалив рішення про перенесення терміну проведення Всеукраїнського перепису населення з 2012 на 2013 рік.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, відповідне розпорядження було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України в середу.

Рішення ухвалили для "забезпечення належного завершення підготовчих робіт і створення необхідної матеріально-технічної бази для якісного проведення Всеукраїнського перепису населення".

За інформацією міністерства, асигнування загального фонду державного бюджету на підготовку перепису протягом 2008-2012 років становили лише 41,4% від потреби.

У міністерстві впевнені, що перенесення термінів перепису на 2013 рік "не призведе до збільшення обсягів асигнувань загального фонду державного бюджету".

Нагадаємо, уряд планував Всеукраїнський перепис населення на 2011 рік. Згодом його було перенесено на грудень 2012 року, а на початку цього року віце-прем'єр Сергій Тігіпко повідомив про перенесення перепису на 2013 рік.

У світовій практиці переписи населення проводять приблизно кожні 10 років. Перший і наразі останній перепис у незалежній Україні було проведено 2001 року, згідно з яким чисельність населення України становила 48,457 млн. осіб. До цього українців "переписували" ще в складі СРСР 1989 року, тоді в Українській РСР проживало 51,7 млн. осіб.

За даними Державної служби статистики, чисельність населення України на 1 січня 2012 року становило 45,63 млн. осіб.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter